Zeytinburnu'nda Dev İftar Sofrası İlçemizin En Özelleri İçin Kuruldu...
Yazı Boyutuplus-iconminus-icon
Okuma Modu:

Belediye Baskanimiz sayin Murat Aydin'in her yil geleneksel olarak verdigi engelliler ve ailelerine yönelik iftar yemegi, bu senede yüzlerce kisinin katilimiyla Sur Restaurantta gerçeklesti..Engelli bireylerimiz ve ailelerinin coskuyla katilim sagladigi iftar yemeginde baskanimiz tüm misafirlerle yakindan ilgilendi.

Iftar programina, AK Parti Istanbul Milletvekili Osman Askin Bak’in yani sira, Baskan Yardimcilari Gökhan Kasap, Zafer Alsaç, Ömer Arisoy ve AKDEM’den hizmet alan çok sayida engelli aileleri ile birlikte katildi. 
Iftarin ardindan davetlilerle hitap eden Baskan Aydin, engelli çocuklarina bakan annelerin çok kutsal bir görevi ifa ettiklerini belirterek, “Onlar ayaklarinin alti öpülesi annelerdir. Bu anneler Allah tarafindan birçok sevaba nail oluyor. Ben evlatlariniza engelli demiyorum, onlar özel insanlardir” dedi. 
AK Parti Istanbul Milletvekili Osman Askin Bak da engellilerin sartlarinin iyilestirilmesi amaciyla birçok yasa çikardiklarini kaydederek, “ Basbakanimiz da engelliler konusunda gelen her teklifi onlarin lehine sonuçlanmasi adina elinden gelen her türlü gayreti gösteriyor. Daha önce elimiz kolumuz bagli idi. Hükümetimiz önümüzdeki yasal engelleri kaldirdi” seklinde konustu


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler