Zeytinburnulu Bayanlara Fikirlerini İşe Dönüştürme Fırsatı
Yazı Boyutuplus-iconminus-icon
Okuma Modu:

Zeytinburnulu Bayanlara Fikirlerini Ise Dönüstürme Firsati
Kadinlarin özgüvenlerini artirarak, is dünyasina daha aktif olarak katilimlarina katki saglamayi ve kadin girisimcilerin önünü açmayi amaçlayan “Fikrim Artik Isim” programiyla Zeytinburnulu hanimlar da hayallerindeki is fikirlerini gerçege dönüstürebilecek.
Istanbul Ticaret Odasi (ITO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birligi (TOBB) Istanbul Kadin Girisimciler Kurulu ve Coca-Cola’nin katkilariyla hayata geçirilen proje, Zeytinburnu, Atasehir ve Ümraniye’de ikâmet eden, en az lise mezunu, asgari ücret seviyesinde hane gelirleri bulunan ve en az bir yillik is tecrübesine sahip kadinlari kapsiyor. 
9 Nisan’a kadar AKDEM’e yapilacak basvurular sonrasinda mülakatla belirlenecek 20 kisi, girisimcilik egitimi almaya hak kazanacak. Alacaklari egitimin ardindan is fikrini en iyi 3 proje arasina tasiyan girisimciler, kazanacaklari 50 bin TL ile isyerlerini hemen açma sansi bulacak. 
Proje ile ilgili bilgi edinmek isteyenlerin www.fikrimartikisim.com adresine girebilecekleri gibi AKDEM’in 416 95 95 nolu telefonunu da arayabilecekleri belirtildi.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
computer-iconBu Test İhmale Gelmez!