"Madde Kullanımı İle Mücadele"de TİYATRO’lu Mesaj…
Yazı Boyutuplus-iconminus-icon
Okuma Modu:

Istanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Sube Müdürlügü;Hedef Sensin-Madde Kullanima Hayir” projesi önleme ve bilinçlendirme çalismalarini, 2013-2014 ögretim yilinda lise 9. ve 10. siniflara yönelik hazirladiklari Tiyatro gösterileri ile devam ettiriyor.

Yürütülen bu projeli çalismalarla, gençlerin madde kullanim problemine karsi bilinçlendirilerek, farkindalik seviyelerinin arttirilmasi, hayata daha saglikli ve pozitif bakmalari amaçlaniyor.

Istanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Sube Müdürlügünün Zeytinburnu’nda baslayan ve yaklasik bir yildir AKDEM çatisi altinda çalismalarina devam ettigi “Hedef Sensin-Madde Kullanima Hayir” projesinin ilçemizde yürüttükleri Tiyatro çalismalarina Zeytinburnu Belediyesi olarak Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezimizde salon tahsisi ve ögrencilerin okullardan alinip yine okullarina birakilmasina yönelik servis hizmeti ile destek verilmektedir.

Toplamda 17 lisenin 9.ve 10. siniflardan olusan 8301 ögrencisine gösterilmesi amaçlanan madde kullanimi ile mücadele konulu tiyatro gösterisi 04 Aralik 2013-13 Aralik 2013 tarihleri arasinda Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezimizde oynanmaya devam ediyor.


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler