Baba Okulu Yoğun İlgiyle Gerçekleşti
Yazı Boyutuplus-iconminus-icon
Okuma Modu:

Çocuk, bir insanin bu dünyada sahip oldugu en degerli varliktir. Tüm anne ve babalarin en önemli çabasi da sahip olduklari çocuklarini en iyi sekilde yetistirmektir. Ailenin her bireyi için egitim hizmeti veren AKDEM, çocuk yetistirme sorumlulugunun anne ve babalar tarafindan paylasilarak daha saglikli yerine getirileceginin farkindaligi ile çocuklarini dogru ve güvenilir bilgiler isiginda en iyi sekilde yetistirmek isteyen babalara yönelik, Baba Okulu’nu hayata geçirdik. Baba Okulu’nda; çocukla iletisim aile fertlerine karsi duygulari ifade etme, çocugun kimlik gelisiminde babanin rolü basliklari ayrintili olarak ele alinmistir. Egitim haftada bir gün 90 dakikalik iki oturum halinde toplam 180 dakika sürmektedir. Babalar egitimdeyken, anne ve çocuklar da kendileri için düzenlenen etkinliklere katilmislardir. Anneler film izlerken, çocuklar da drama ve oyun etkinliklerine katildi.

Baba Okulu egitiminin sonunda egitime katilan babalarimiza sertifikalari verilirken, katilan ailelerimize birlikte daha kaliteli vakit geçirebilmeleri için Miniatürk gezisi biletleri ve Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi’nde sahnelenen yetiskin ve çocuk tiyatro biletleri hediye edildi.Çocuk, bir insanin bu dünyada sahip oldugu en degerli varliktir. Tüm anne ve babalarin en önemli çabasi da sahip olduklari çocuklarini en iyi sekilde yetistirmektir. Ailenin her bireyi için egitim hizmeti veren AKDEM, çocuk yetistirme sorumlulugunun anne ve babalar tarafindan paylasilarak daha saglikli yerine getirileceginin farkindaligi ile çocuklarini dogru ve güvenilir bilgiler isiginda en iyi sekilde yetistirmek isteyen babalara yönelik, Baba Okulu’nu hayata geçirdik. Baba Okulu’nda; çocukla iletisim aile fertlerine karsi duygulari ifade etme, çocugun kimlik gelisiminde babanin rolü basliklari ayrintili olarak ele alinmistir. Egitim haftada bir gün 90 dakikalik iki oturum halinde toplam 180 dakika sürmektedir. Babalar egitimdeyken, anne ve çocuklar da kendileri için düzenlenen etkinliklere katilmislardir. Anneler film izlerken, çocuklar da drama ve oyun etkinliklerine katildi.

Baba Okulu egitiminin sonunda egitime katilan babalarimiza sertifikalari verilirken, katilan ailelerimize birlikte daha kaliteli vakit geçirebilmeleri için Miniatürk gezisi biletleri ve Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi’nde sahnelenen yetiskin ve çocuk tiyatro biletleri hediye edildi.


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler