Ailede Huzurlu Yaşamın Soruları AKDEM’de Cevap Buluyor
Yazı Boyutuplus-iconminus-icon
Okuma Modu:

 

“Ailede Huzurlu Yasam Egitimleri” semineriyle güçlü bir toplumun insasi ve saglam aile baglarinin kurulmasini amaçlayan AKDEM, Doç. Dr. Kerim Buladi’nin konuk olacagi seminerde, evlilik ve es seçiminde aranacak kriterler, aile içi iletisim, ailenin mutlulugunu saglayan dinamikler, çocuk egitimi, aile içi davranis modelleri gibi konulari ele alarak ebeveynlere daha huzurlu bir ailenin sirlarini açiklayacak.
Egitimlerde aile baglarini kuvvetlendirmeyi esas alan konularin detayli bir sekilde islenecegi seminerde, huzurlu bir aile yasamini tehdit eden unsurlar da masaya yatirilarak bu tip sorunlarin tespiti ve kisa vadede çözümleri için cevaplar aranacak. Aile içi iletisim becerilerini arttirildigi ve aile hayatinin manevi temellerinin atildigi seminerde anne ve babalar toplam 6 haftalik egitimden geçerek daha huzurlu bir aile için ilk adimi atmis olacak.
Ilçedeki tüm vatandaslarin “ücretsiz” olarak yararlanabilecegi 6 haftalik seminer programinin son iki oturumu 29 Aralik 2015 ve 12 Ocak 2016 tarihinde AKDEM seminer salonunda gerçeklesecek.


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler